Safety pack

Číslo zboží 1230108020
Zákaznické hodnocení 5 z 5

Safety pack je ochranný balíček, praktický set určený pro vaši bezpečnost a ochranu mimo domov. Obsahuje značkovou nanoroušku české výroby, hypoalergenní nitrilové rukavice a dezinfekci. Ochrání vás před nebezpečím bakteriální i virové infekce všude tam, kde vám či vašim blízkým hrozí vyšší riziko nákazy.

Dostupnost:
  • Skladem
49 Kč

Podrobnosti

Víte, že…

  • FFP2 respirátor má nejnižší povolenou celkovou účinnost 94 %, FFP3 respirátor má stanovenou účinnost dokonce 99 %. Naše nanorouška má bakteriální filtrační účinnost plně srovnatelnou s respirátorem FFP3.
  • Nitril je materiál, který je – na rozdíl od kaučuku – zcela hypoalergenní. Navíc má mnohem větší odolnost proti většině chemikálií než latex. Kromě toho je nitril velmi odolný proti protržení. Rukavice z nitrilu jsou tedy velmi dobrá bezpečnostní volba.

Safety pack obsahuje prostředky ochrany před bakteriální i virovou infekcí. Tento set ochranných pomůcek je zabalený v praktickém voděodolném pouzdře s možností snadného otevírání a opětovného uzavírání. Praktická velikost vhodná do kapsy, kabelky, brašny k notebooku či do palubního zavazadla. Safety pack oceníte např. v MHD, na nádraží či na letišti, ve škole, v práci, na sportovních či kulturních akcích apod.

Safety pack obsahuje jednorázové nitrilové rukavice vhodné i pro alergiky, špičkovou nanoroušku účinnou jako nejlepší respirátory a vlčený dezinfekční ubrousek.

  • Nanorouška Batist – účinnost srovnatelná s nejlepšími respirátory, pohodlí a snadné dýchání typické pro roušky.
  • Hypoalergenní nitrilové rukavice – plná ochrana proti běžným chemikáliím, tukům, olejům, nečistotám a vodě.
  • Vlhčený dezinfekční ubrousek – pro rychlou hygienu a dezinfekci rukou.

Atestováno a certifikováno.


Odborníci radí…

  • Při manipulaci s nanorouškou doporučujeme následující postup: Nejprve si dobře umyjte ruce vodou a mýdlem. Ruce si utřete a poté vydezinfikujte. Vyjměte roušku z obalu. Ujistěte se, že roušku držíte správně. Horní část roušky má vyztužený ohybatelný okraj. Držte roušku za poutka, která přetáhněte za uši. Vyztužený okraj vytvarujte podle svého nosu. Přetáhněte spodní okraj roušky přes ústa a bradu. Pak už jen pohodlně a bezpečně dýchejte.
  • Rukavice nasazujte vždy jen na suché a čisté, nejlépe vydezinfikované ruce.
  • Použitý dezinfekční ubrousek nikdy nepřechovávejte u sebe, ale ihned vyhoďte do odpadkového koše.