Věrnostní program nákupního portálu Bcare.cz


Co je to věrnostní program Bcare.cz?

Tento program je určený pro každého zákazníka nákupního portálu Bcare.cz bez rozdílu, pro firmy i jednotlivce, pro ty, kdo nakupují ve velkém, stejně tak pro ty z vás, kteří zkrátka jen občas nakouknou, co je nového. Smyslem tohoto programu je poskytnout vám nadstandardní výhody ve formě věrnostních bodů za jakýkoli nákup na Bcare.cz. Získané a naspořené body potom můžete směnit za slevy a jiné výhody při dalších nákupech u nás.

Jak mohu do programu vstoupit?

Pro vstup do našeho věrnostního programu je nutné nejprve vytvořit registraci na portálu Bcare.cz. Je to snadné, stačí jen zadat základní údaje, vymyslet si vhodné a bezpečné heslo a jste tam. Hned po přihlášení se vás systém zeptá, jestli chcete vstoupit do věrnostního programu. Pokud zaškrtnete políčko Ano, ocitnete se hned ve své členské sekci. Ta je jen vaše a nikdo jiný do ní nemá přístup.

Co můžu ve své členské sekci dělat?

V členské sekci mám k dispozici hned několik důležitých přehledů.

·      Typ členství: Protože jsem vstoupil před okamžikem a ještě jsem nerealizoval žádný nákup, úroveň mého členství je základní, tedy bronzová. Podle toho, jak aktivní v rámci programu budu, se mi může zvýšit úroveň mého členství postupně na stříbrnou a zlatou, tedy budu pak čerpat ještě lepší výhody, než mám nyní na začátku svého členství.

·      Použitelný zůstatek: Já mám na svém kontě nyní 10 bodů. Jak je to možné? Systém mě odměnil deseti body jen za to, že jsem do programu vstoupil.

·      Nevyřízený zůstatek: V tomto případě jde o body, které jsou jaksi „na cestě“, třeba jsem si něco objednal, ale zvolil platbu dobírkou apod. Tyto body zkrátka ještě nemohu použít, čekám, až se mi skutečně započtou (např. až za objednané zboží zaplatím apod.).

·      Celkový počet bodů: Zde uvidím celkový počet bodů, které v průběhu času nasbírám za všechny svoje nákupy a jiné aktivity. Už se těším, až tam uvidím ty miliony J

Jak získám věrnostní body?

Body mohu získat nákupem produktů na portálu Bcare.cz nebo formou různých aktivit v rámci programu.

·      Za vstup jsem obdržel prvních 10 bodů. Tento mimořádný vstupní bonus je samozřejmě jednorázový.

·      Za sdílení některého z produktů portálu Bcare.cz na sociálních sítích mohu získat 2 body.

·      Za každých utracených 10 Kč při nákupu zboží na Bcare.cz získávám 1 bod. Za nákup zboží např. v hodnotě 500 Kč tak automaticky získávám 50 bodů.

Za co mohu proměnit či utratit získané body?

Ve svém klientském účtu najdete vždy aktuální katalog produktů, které si můžete nakoupit, resp. směnit za body získané ve věrnostním programu. 


V případě dalších dotazů se můžete obrátit na náš zákaznický servis emailem na dotazy@batist.com, nebo telefonicky na +420 416 419 950.